signDEsign archtekt wnętrz Leszno

architekt wnętrz Leszno

projektujemy wnętrza mieszkalne, biurowe, restauracje, sklepy i stoiska targowe
Leszno, Poznań, Wrocław, Głogów

O nas

Agnieszka Janiak

SIGNDESIGN to pracownia artystyczna zajmująca się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz.
Projektowanie to nasza praca, przyjemnośc, ale przede wszystkim pasja.
Poszukujemy niestandardowych rozwiązań, dbamy o spójny charakter projektowanych przestrzeni, nie zapominając jednocześnie,  jak ważne jest udane pogodzenie funkcjonalności i estetyki.

Wierzymy, że dobre wnętrze to kwestia indywidualna, że nie ma jednej recepty na udaną przestrzeń, jednego właściwego stylu i uniwersalnych rozwiązań, tworzymy przestrzeń zawsze „skrojoną na miarę” - niepowtarzalną jak człowiek, który w niej mieszka.
Wsłuchujemy się w potrzeby, oczekiwania i zwyczaje naszych klientów, a naszą rolę widzimy jako pomoc w przeniesieniu ich marzeń w rzeczywistośc. Projektujemy meble i inne przedmioty użytkowe na indywidualne zamówienie oraz nadajemy nowego charakteru meblom "po przejściach".  Zajmujemy się również projektowaniem graficznym, traktowanym jako element kształtowanej przestrzeni oraz malarstwem i fotografią - współtworzącymi klimat wnętrza. 
Współpracujemy z architektami, projektantami zieleni i innymi branżystami, aby wspólnie tworzyc spójne projekty Twojego otoczenia.